Welcome to TheOhioOutdoors
Wanting to join the rest of our members? Login or sign up today!
Sign up

K's First Hunt

Appreciate all the kind words fellas!

Got a call this weekend that my deer was done, so I picked her up after my hunt Sunday morning. My processor really hooked it up. He charges $3.50-4 for a pack of snack sticks (4 to a pack) and that's in addition to his flat rate of $75 to cut them up. I ended up with 40 packs of stick (20 plain, 20 hot) and it only cost me $120. K loves the snacks sticks, as do mom and dad! We're pretty well stocked for the year now!
 
Good stuff, Jesse! Gotta love those snack sticks, and its probably a good thing he only puts 4 in a pack, cause once you open them you just can't stop Lol!