I got 2 propane tanks at my place..1 for my house and another for my farm buildings...2 days ago the farmers that lease my buildings had ordered propane to be delivered to the farm tank...funny thing is the driver screwed up and filled the tank at my house instead! LMAO....the best thing is that they had the propane contracted out at $2.40 per gallon, and the going price over here right now is $4.44 per gallon....WIN!